הטיול הבא
רוב הקבוצות שאני מדריך בחו"ל בשנים האחרונות ביעדים שונים הן "קבוצות סגורות".

בעולם הטיולים המאורגנים מוכר היטב המונח "קבוצה סגורה", המתייחס לקבוצת חברים הפונים לחברת טיולים כקבוצה, ומבקשים לתכנן עבורם מסלול טיול ביעד נבחר. במקרה כזה, הכל בידי חברי הקבוצה, או כפי שזה עובד בד"כ, בידי ראש הקבוצה, שהוא הרוח החיה, המארגן והמוציא לפועל. כך קובעת הקבוצה את מועדי הטיול המדוייקים ואת אופי הטיול, מרמת בתי המלון ושאר שירותי הקרקע, ועד התכנון היומי לפעילות. כמובן שבידי הקבוצה הזכות גם בבחירת המדריך: רבות הקבוצות המבקשות לצאת עם מדריך מסוים, לאחר שעשו "שיעורי בית" יסודיים בנושא.

אז אם יש לכם חלום שברצונכם להגשים, ואם יש עוד כמה חברים סביבכם שישמחו להצטרף, אתם כבר בחצי הדרך! 
צרו קשר ואשמח להנחות אתכם מה לעשות כדי להפוך חלום למציאות!

 

 • אחרי שהעונה הקודמת בוטלה כולה בשל מגיפת הקורונה, בינואר הקרוב אצא שוב להפלגה ארוכה ומקיפה לאנטארקטיקה, הכוללת גם ביקורים מקיפים באיי פוקלנד ובג'ורג'יה הדרומית. נצפה בלווייתנים, פילי ים, קרחונים, כלבי ים ובפינגווינים מכמה וכמה מינים, לרבות מושבות הענק של הפינגווין המלכותי.
  מדובר בהפלגה שתחצה את קוטב הדרומי, בספינה חדשה לגמרי, שעליה גם מסוקים, המעניקים למטיילים מבט יוצא דופן על נופי אנטארקטיקה!
  הטיול בביצוע החברה הגיאוגרפית
  ההרשמה בעיצומה!

  קרא עוד
 • זהו טיול למדינת קו המשווה, הכולל גיחה אל הטבע הפראי של האמזונס האקוודוריאני, הפלגה באיי גלפגוס - האיים המכושפים, וכמובן - קיטו הבירה, שווקים, כפרים אינדיאנים ועוד! מובטחים נופים מושלגים של הרי האנדים, ססגוניות עליזה בשווקים, מגוון עצום של בעלי חיים ובעלי כנף, אוויר פסגות, ובקיצור - קוקטייל משובח!

  קרא עוד