הטיול הבא
רוב הקבוצות שאני מדריך בחו"ל בשנים האחרונות ביעדים שונים הן "קבוצות סגורות".

בעולם הטיולים המאורגנים מוכר היטב המונח "קבוצה סגורה", המתייחס לקבוצת חברים הפונים לחברת טיולים כקבוצה, ומבקשים לתכנן עבורם מסלול טיול ביעד נבחר. במקרה כזה, הכל בידי חברי הקבוצה, או כפי שזה עובד בד"כ, בידי ראש הקבוצה, שהוא הרוח החיה, המארגן והמוציא לפועל. כך קובעת הקבוצה את מועדי הטיול המדוייקים ואת אופי הטיול, מרמת בתי המלון ושאר שירותי הקרקע, ועד התכנון היומי לפעילות. כמובן שבידי הקבוצה הזכות גם בבחירת המדריך: רבות הקבוצות המבקשות לצאת עם מדריך מסוים, לאחר שעשו "שיעורי בית" יסודיים בנושא.

אז אם יש לכם חלום שברצונכם להגשים, ואם יש עוד כמה חברים סביבכם שישמחו להצטרף, אתם כבר בחצי הדרך! 
צרו קשר ואשמח להנחות אתכם מה לעשות כדי להפוך חלום למציאות!

 

 • בטיול הזה נצא לסיבוב מקיף ומעמיק באי הגעשי היפהפה איסלנד. נכיר את תושביו, את ההיסטוריה של הויקינגים, את ציפורי הים הייחודיות, לרבות הפאפין המפורסם, נאכל הרבה דגים, נצפה באינספור מפלים ובקיצור - הכינו את הדרכונים!

  קרא עוד
 • נצא להפלגה בינות למראות הקסומים של איי הגרניט של סיישל. יהיו שם דקלי קוקוס למכביר, צבי ענק במשקל של 200 ק"ג, עופות ים מגוונים, דגים (גם על הצלחת:), שנירקולים ועוד חוויות

  קרא עוד
 • זוהי הפלגה בספינה עמידה לקרח, אל צידו המערבי של האי הגדול בעולם, שכמעט כולו מצפון לחוג הקוטב. האיזור בו נבקר מתאפיין בנופי מלאי הוד, קפואים ולבנים, וגם בקומץ אנשים, המתגוררים, איך אומרים: 'בסוף העולם, שמאלה':). הטיול נפתח ומסתיים ברייקיאויק, בירת איסלנד, כך ש'על הדרך' נרוויח גם ביקור קצר בכמה מהאתרים המפורסמים והמרשימים באיסלנד.

  קרא עוד
 • טיול מרתק אל מחוזות המאיה, האצטקים ועוד שלל תרבויות עלומות. נבקר בכרך האדיר מקסיקו סיטי, ובכפרי אינדיאנים נידחים. נשוטט בשווקים ססגוניים וביערות הגשם של צפון גואטמלה. יהיו שם גם הרי געש, ערים קולוניאליות נפלאות, פירמידות, נהרות גדולים ועוד.

  קרא עוד
 • טיול ספארי במרחבי השמורות המפורסמות של צפון טנזניה - סרנגטי, מניארה, טרנגירי ועוד. יהיו שם אינספור בעלי חיים, בני המסאים, נופי הסוואנה האפריקאית, ולודג'ים מפנקים מדי ערב. פרטים בקרוב!

  קרא עוד
 • זוהי ההפלגה האולטימטיבית: שלושה שבועות של שכרון חושים מנופי האוקיאנוס הדרומי, הקרחונים העצומים, לווייתנים, אינספור פינגווינים ממגוון מינים, אלבטרוסים ענקיים, ספינה מפנקת, אוכל טוב, וחברה נהדרת של אנשים מכל העולם, שבאו לחפש בדיוק את מה שאנחנו מחפשים:)

  קרא עוד