הטיול הבא
רוב הקבוצות שאני מדריך בחו"ל בשנים האחרונות ביעדים שונים הן "קבוצות סגורות".

בעולם הטיולים המאורגנים מוכר היטב המונח "קבוצה סגורה", המתייחס לקבוצת חברים הפונים לחברת טיולים כקבוצה, ומבקשים לתכנן עבורם מסלול טיול ביעד נבחר. במקרה כזה, הכל בידי חברי הקבוצה, או כפי שזה עובד בד"כ, בידי ראש הקבוצה, שהוא הרוח החיה, המארגן והמוציא לפועל. כך קובעת הקבוצה את מועדי הטיול המדוייקים ואת אופי הטיול, מרמת בתי המלון ושאר שירותי הקרקע, ועד התכנון היומי לפעילות. כמובן שבידי הקבוצה הזכות גם בבחירת המדריך: רבות הקבוצות המבקשות לצאת עם מדריך מסוים, לאחר שעשו "שיעורי בית" יסודיים בנושא.

אז אם יש לכם חלום שברצונכם להגשים, ואם יש עוד כמה חברים סביבכם שישמחו להצטרף, אתם כבר בחצי הדרך! 
צרו קשר ואשמח להנחות אתכם מה לעשות כדי להפוך חלום למציאות!

 

 • מתרבות המאיה אל התרבות האצטקית - טיול למקסיקו ולגואטמלה
  אוקטובר 2019

  מתרבות המאיה אל התרבות האצטקית - טיול למקסיקו ולגואטמלה

  נתחיל את הטיול בכרך העצום של מקסיקו סיטי על נפלאותיו, נבקר גם במדינת צ'יאפס האינדיאנית ובכמה מאתרי המאיה המפורסמים והמרשימים ביותר, וכמובן - ביער הגשם של צפון גואטמלה, באיזור ההררי, בשווקים האינדיאנים ובעיירות הקולוניאליות.
  הטיול בביצוע החברה הגיאוגרפית
  ההרשמה בעיצומה!

 • מקרחוני פטגוניה לריו דה ז'ניירו
  נובמבר 2019

  מקרחוני פטגוניה לריו דה ז'ניירו

  נצא אל בואנוס איירס, שזכתה לכינוי "פאריס של דרום אמריקה", וממנה נדרים לעיירת הקיט, בירת איזור האגמים ומלכת השוקולד - ברילוצ'ה. דרך אגמי האנדים ואתרים שונים משני צדי הרכס האדיר, נגיע עד שמורת מגדלי הפאיינה שבדרום צ'ילה, ונקנח את הביקור בדרום בקרחון המפורסם ביותר - פריטו מורנו. נצפין למפלי האיגואסו, בהם נצפה משני צדי הגבול - ברזיל / ארגנטינה, ונסיים בעיר היפה בעולם - ריו דה ז'ניירו.
  הטיול בביצוע החברה הגיאוגרפית
  ההרשמה בעיצומה!

 • הפלגה לחצי האי האנטארקטי
  פברואר 2020

  הפלגה לחצי האי האנטארקטי

  זוהי הפלגה חלומית בספינה המותאמת לשייט בסביבה הקפואה של חצי האי האנטארקטי. נצא מנמל אושוואיה שבארץ האש, ארגנטינה, נחצה את מיצרי דרייק ונבקר באתרים שונים באיי שטלנד ובחצי האי האנטארקטי. נפגוש פינגווינים שונים, לווייתנים, תחנות מחקר ונופי קרחונים מרהיבים.
  ההפלגה בביצוע החברה הגיאוגרפית
  הטיול מלא! תתחילו לתכנן את פברואר 2021... אז נצרף לחגיגה גם את איי פוקלנד ואת ג'ורג'יה הדרומית :)

 • אקוודור ואיי גלפגוס
  אפריל 2020

  אקוודור ואיי גלפגוס

  אקוודור היא מדינה קטנה המספקת לתייר עולם ומלואו: נופים של הרי האנדים המושלגים, הרי געש, עיירות קולוניאליות, אתר קו המשווה, שווקים אינדיאנים ססגוניים, יער גשם טרופי ומגוון עצום של בעלי חיים וציפורים. במהלך הטיול נטוס לביקור באיי גלפגוס, שהוכרזו כפארק הלאומי הראשון באקוודור בשנת 1959. נפליג בינות לאיים הקסומים, נלמד על סיפורו של דארווין ועל תורת האבולוציה ונפגוש צבי ענק, איגואנות ושלל יונקים ימיים וציפורים.
  הטיול בביצוע החברה הגיאוגרפית

 • הפלגה לשפיצברגן
  יוני 2020

  הפלגה לשפיצברגן

  הפלגה מרהיבה לנופי הקוטב הצפוני! נטוס לאיי סבאלברד הנורבגים, ונצא להפלגה בספינה המותאמת לסביבה הקפואה של קו הרוחב 80 מעלות מצפון לקו המשווה. נחפש דובי קוטב, ניבתנים, שועלי שלג, ציפורים שונות, וכמובן - נופי קרחונים מרהיבים.
  ההפלגה בביצוע החברה הגיאוגרפית
  ההרשמה כבר נפתחה! וכבר לא תהיו הראשונים... :)

 • טיול מקיף באיסלנד
  יולי 2020

  טיול מקיף באיסלנד

  כמו בכל קיץ, אין כמו איסלנד כדי לבלות כשבועיים במזג אוויר קר ויבש! נקיף את האי כולו, ונפגוש תופעות געשיות מרהיבות, גייזרים ותופעות גיאו-תרמיות נוספות, כבשים, מפלים, קרחונים והרבה הרבה משושים!
  הטיול בביצוע החברה הגיאוגרפית

 • אוגוסט 2020

  ספארי בטנזניה

  טיול ספארי בשמורות המפורסמות בצפון טנזניה - מניארה, טרנגירי, לוע נגורונגורו ופארק הסרנגטי.
  הטיול בביצוע החברה הגיאוגרפית
  המועד המדויק יופיע בהמשך!

  קרא עוד
 • הפתעה!!
  אוקטובר 2020

  הפתעה!!

  העניין מתבשל....
  לא יכול לחשוף את היעד, אבל מובטח שהוא יהיה ייחודי, יפהפה, מלא בתרבות, נופים, בעלי חיים ושאר הפתעות!

 • יום המתים במקסיקו וגואטמלה
  נובמבר 2020

  יום המתים במקסיקו וגואטמלה

  יום המתים הוא מועד מעניין ביותר לביקור במרכז אמריקה! נחווה יחד את אחד האירועים החשובים בקרב האינדיאנים, ונמשיך לביקור באתרי מאיה, אצטקים ובני תרבויות אחרות. נפקוד גם שווקים ססגוניים, עיירות קולוניאליות ועוד.
  הטיול בביצוע החברה הגיאוגרפית